معرفی شرکت آبرسان نوید زنجان

شرکت آبرسان در سال 1375 فعالیت خود را در زمينه توليــد و عرضه لوله های پلی اتيلن آغاز نمود. در سال 1386 با هدف تامین نیاز مصرف کنندگان و همسو با گسترش روز افزون علم آبیاری، تولید نوارهای آبیاری (tape) را در کنار اتصالات مورد نیاز آن در زمره فعالیت های خود قرار داد.
اکنون با پشتوانه 19 سال فعالیت مستمر اعتقادمان این است:
احترام و اهمیت به مصرف کنندگان ، راز تولید محصولاتی بوده است که توانسته اند تأییدیه مجامع علمی و پژوهشی کشور، در تولید انواع لوله های پلی اتیلن، نوار آبیاری و تجهیزات وابسته را به خود اختصاص دهند.

این مجموعه با هدف تآمین نیاز مصرف کنندگان و همسو با گسترش روزافزون علم آبیاری ، تولید لوله های پلی اتیلن تحت فشار (PE80,PE100) با قطر خارجی 16 تا 315 میلی متر ، نوارهای آبیاری قطره ای و اتصالات مربوط به آن را با استفاده از مواد اولیه وارداتی و داخلی پتروشیمی ایران ،در زمره فعالیت های خود قرار داده است .

ارج نهادن به وفاداری و تلاش در راستای کسب اطمینان مشتری در بازار رقابتی سرلوحه فعالیت های آبرسان نوید در عرضه محصولات خود بوده است.

محصولات این شرکت دارای تاییدیه ازموسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و گرید از معاونت آب و خاک و جهاد کشاورزی و همچنین گواهینامه ایزو 2008:9001 در سیستم مدیریت کیفیت میباشد. این شرکت درجهت نیل به اهداف بلند مدت خود ،همزمان با کاهش منابع آب و افزایش تقاضا برای محصولات کشاورزی متناسب با رشد جمعیت به تولید اقلام جدید نظیرانواع نوارهای آبیاری قطره ای tape با 7 خط تولید با ظرفیت120.000.000 متر در سال و تجهیزات وابسته آن با ظرفیت تولید 3.000.000 قطعه در سال اقدام نموده و توانسته است نقش شاخصی در افزایش راندمان آبیاری در کشت صیفی ، محصولات جالیزی وانواع سبزیجات ایفا نماید. همچنین ازعمده محصولات دیگرشرکت آبرسان نوید لوله های 16 میلیمتری پلی اتیلن نرم مخصوص آبیاری قطره ای و لوله های پلی اتیلن تحت فشار سخت از سایز20 تا 315 میلیمتراستاندارد با ظرفیت7000 تن درسال و لوله سفید ساختمانی (P.P ) میباشد که با بهره گیری از کادر مجرب و دستگاه های تولید لوله مجهز به گراویمتر( کنترل الکترونیکی وزن) و آزمایشگاه مجهزبه دستگاههای تعیین درصد دوده، توزیع و پراکنش دوده، MFI، میزان دانسیته و تست فشار هیدرو استاتیک و دستگاه تنسال (کشش)می باشد.

ازشرکتهای طرف قرارداد با این شرکت عبارتند از:

  • شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی ازجمله: تهران، زنجان، سیستان و بلوچستان،اردبیل،یزد،سمنان ،اصفهان و….
  • شرکت های جهادکشاورزی ازجمله : اردبیل، تبریز و زنجان و … اداره های آب و خاک تبریزو زنجان و ….
  • شرکت های مختلفی مانند کنترل ترافیک تهران ، کشت و صنعت مزرعه نمونه آستان قدس رضوی، جنرال مکانیک ،کالسیمین،بلند طبقه،شرکت باران سازگیاه ماشین و کانون بازنشستگان نیروهای مسلح زنجان،شرکت تعاونی مسکن دانشگاه علوم پزشکی زنجان،زنگان پرشیا، پتروشیمی زنجان، کلیه پیمانکاران و شرکتهای مجری و مشاورین وابسته به جهادکشاورزی استان زنجان،مشهد،سپاه پاسداران زنجان، ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگاه زنجان،باغشهرهای زنجان،شرکت نوین قطره….

برخی از اهداف و دیدگاه های آبرسان نوید :

  • تولید انواع لوله های پلی اتیلین و نوارهای آبیاری قطره ای
  • ارائه محصولات بر اساس قدرت خرید
  • توسعه شبکه توزیع و تنوع محصول

تیزر معرفی شرکت آبرسان نوید زنجان